مریلین زیبا

مریلین مونرو هرگز ندانست که پدرش چه کسی بوده. مادرش بیمار روانی بود و در پرورشگاه بزرگ شد. هنرپیشه شد. ستاره شد و درخشید. در جوانی و در سن 35 سالگی با خوردن قرص خودکشی کرد. خیلی از مردم میگن که ممکنه کشته باشندش. دلیلشون هم اینه که شاید معشوقه جان اف کندی بوده. شاید خواننده ها و یا هنرپیشه های دیگه بهش حسودی میکردند.

آدمها دوست ندارند قبول کنند که مریلین مونرو خودکشی کرده چون نمیتونند بپذیرند آدمی که زیباست، همیشه میخنده و شاده و ته نگاهش بیخیاله ، ممکنه غمگین بشه و یا اصولا آدم افسرده‌ای باشه. مگه میشه آدمی با این همه ثروت و شهرت به تنگنایی توی زندگی برسه که دیگه نخواد زنده باشه؟ همه آدمها گاهی افسرده میشند اما کسی که دست به خودکشی میزنه آدم عمیقا افسرده‌ایه.

من فکر میکنم آدمها بیشتر برای این حاضر به قبول واقعیت افسردگی مریلین نیستند که ته دلشون نمیخوان قبول کنند که گول خوردند و این همه سال مریلین براشون فیلم بازی کرده.

/ 13 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آنا

[پلک] به غیر از رنگ مو- چشم و ابرو- بینی- لب و دهن....این خانومه چقدر شکل منه [مغرور] [نیشخند]

پرندۀ سنگی

به امید روزی که دیگه شاهد هیچ افسردگی در دنیا نباشیم ، تکبیییییییییییییییییر

سندباد

پاسخ سوالتون روتوی وبلاگ خودم نوشتم .خواستم اینجا هم کپی کنم دیدم اصـــــــــــــــــــلا مربوط به این پست نیست وجالب نمی شه !

سندباد

واقعا زیبا بوده امیدوارم هیچکس اینقدر افسرده نشه [نگران]

نوشين

من معتقدم كه انسان وقتي بچگي و جووني به اين وحشتناكي داشته باشه ، حتي اگه ثروتمند ترين و مشهور ترين آدم دنيا هم كه بشه ،باز اون ريشه هاي پوسيده گذشته وجودش رو از درون ميخوره و يك چنين آينده اي واسش بوجود مياد.راستي من شنيدم به خاطر استفاده زياد از حد از دارو و مواد مخدر همزمان با مشروب مرده!

آسمان وانیلی

واقعا همه انسان های دست نیافتنی ذهن ما برایمان فیلم بازی می کنند.

corona

آدما معمولن دوست دارن اون چیزی رو بپذیرن که باور ِ خودشونه

آنا

من از قیافه مریلین خوشم میاد و همچنین نیکول کیدمن

مزون شکلات

شاید می خواسته همیشه در اوج بمونه! و در خاطره ها همیشه در نهایت پیشرفت باشه. مثل پرواز آخر عقاب که در بلندای آسمان می میرد.