اصل چیه؟ فرع چیه؟

یه ایمیل چند وقت پیش به دستم رسید درباره فیلم "برهنه تا ظهر با سرعت" که کارگردانش خسرو هریتاش بوده و به دلیل داشتن صحنه های برهنه فقط یک سانس در ایران اکران شد و به دلیل احتمال شورش مردم بعد از همان یک اکران از پرده سینماها برداشته شد.

من این فیلم رو ندیدم فقط میدونم خسرو هریتاش از کارگردانهای متفکر قبل از انقلاب بوده که فیلمهاش به نسبت فیلم فارسیهای اون موقع ارزش دیدن داشته. مردم ایران هم به جای اینکه ببینند منظور طرف از ساخت فیلم چی بودند گیر دادند به صحنه های برهنه.

نکته جالب اینه که مردمی که به خاطر یک صحنه برهنه در سینما شورش میکنند به خاطر بلاهای خیلی بدتری که بعدا سرشون اومد پاک ساکت شدند و هیچ اعتراضی نکردند. ظاهرا فقط مسایل مرتبط با سکس توی ایران اهمیت داره. مثلا پدر مادرها بیشتر از اینکه شعور و تربیت دخترشون براشون مهم باشه به حفظ پرده بکارتش اهمیت میدند!

اصولا ما همیشه اصل رو ول میکنیم و فرع رو میچسبیم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
آبجی سحر

سلام دوست خوبم روزت بخير ..وبلاگت ديدم قشنگ بود ..وبلاگ من اسمش هذيان هاي يه دخترعاشق..همه جوري توش مي نويسم ولي پست اين بارم يه كم متفاوت تراز بقيه پست هاست..يه سايتي رو پيدا كردم كه ميتونيم ازش كسب درآمد كنيم..خودم به دفعات درآمد داشتم از اين سايت..مطمئن..حالا ميخوام اونو به شما هم معرفي كنم عزيزم..ميتوني ببيني و خودت هم مطئمن شي ...ولي خوب دركنار اين كه مي نويسي درآمدهم داشته باشي خبرشو به من هم بده عزيزم روز بخير..

رایان

ایهیم.