استنتاج

میخوام ازدو تا موضوعمختلف یه نتیجه بگیرم

1- امروز تلویزیون ایران یه فیلم گذاشته بود به نام شکار عدالت، درباره جنگ بالکان و محاکمه جنایتکارهای جنگی از جمله میلوشوویچ. فیلم خوبی بود. حتی با وجود سانسورهای همیشگی تلویزیون باز هم خوب بود. یه مقدار از تاثیرگذار بودنش هم به دلیل صحنه های مستندی بود که توی فیلم بود.حوادث جنگ بالکان خیلی آزاردهنده است. حتی بعد از گذشت بیست سال باز هم اعصاب خردکنه.

2- دیشب یه فیلم مستند دیدم درباره هوش حیوانی. و اینکه حیوانها در شرایط خاص برای دستیابی به غذا گاهی از آدمها هم خلاقتر هستند.

استنتاج: آدم خیلی هم خلاق و باهوشه. اما فقط توی آزار دادن همنوعش -و البته غیر همنوعش مثل آزار حیوانها و درختان -

/ 8 نظر / 23 بازدید
اقای حس هفتم

انسان با هوش ترین موجود روی زمینه. منتها برای استفاده از هوشش در راه خلاف- غیر عرف- یعنی بعضی وقتا می مونم که این کسایی که یه کارایی می کنن در حد المپیک اگه این هوش و ذکاوتشون رو در راه دست استفاده می کردن چی میشد..

corona

آدميزاد کللن خلاق و باهوشه. چه توو موارد مثبت از اين خلاقيتش استفاده کنه، چه توو موارد منفی. ولي در کل اينکه تلويزيون ج.ا.ا مي بيني رو نيســــــــــــــــتممممم [عینک]

صبا

البته اینکه ما تو باغ وحش و بین یه سری آدم های خلاق زندگی می کنیم نباید دلیل شه که امیدت رو به انسانیت از دست بدی[لبخند][ماچ][قلب]

خاله کتی

سلام سوسن خانوم.خوبین؟ امروز داشتم بازدید کنندگانم رو چک میکردم که چشمم به آدرس شما خورد.باز کردم وبتون رو و دیدم وب بنده رو لینک کردین. اول خیلی ممنونم بابت لینکتون. دوم اینکه از کجا با وبم آشنا شدین؟برام جالبه بدونم.

فاطمه صبا سفید

این استدلال استنتاجی تو هندسه دهن مهن ما رو صاف کرد تا یادش گرفتیم!! حالا من می خوام استدلال استغرایی (استفراغی؟) کنم که می گههه: درسته که ما انسان ها اشرف مخلوقات می باشیم و خدا شیطونه رو مجبووووووووور کرد جلومون سجده کنه! ولی دلیل نمیشه ما یه کاری نکنیم که خدا خودش بیاد بگه: انسان! ول کن عامو! اشتباه کردم همه تون رو تو یه کره آفریدم!

گل ناز

دنیا بدون انسان همه چیزش سرجاش بود. اومدیم و به حریم همه ی جانداران تجاوز کردیم:(

آنا

سلاااااااااااااااااام. من اومدممممممممممم [بغل] ولی حالا که من اومدم تونیستی. چی شده؟ [ناراحت]

آمفوتریسین بی

من رمز می خوام.... یعنی تو هم انفولانزایی که من گرفتم گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ خلاقیت معمولا (نه همیشه) در شرایط سخت ایجاد میشه... البته خلاقیت به نظرم با هوش(ای کیو منظورمه) خیلی ارتباط پیدا نمی کنه ... ممکنه با ای کیوی بالا خلاقیتی در کار نباشه و با هوش متوسط خلاقیت فوق العاده وجود داشته باشه...