چرا مالیات میدهیم؟

مردم سوییس پول زیادی را با طیب خاطر بابت مالیات پرداخت میکنند. این پول صرف این میشه که خیابونهاشون تمیز و زیبا باشه. تلویزیون برنامه های مفید پخش کنه. جوهاشون بعد از بارون پر از آب نشه. پلیس امنیتشون رو تامین کنه.

من پول زیادی از حقوقم بابت مالیات کم میشه تا من رو هدایت کنند. کاری کنند که من به بهشت برم. کمکم میکنند حجابم رو رعایت کنم و دیگران رو به دوزخ نبرم. من نیازی به امنیت ندارم. خدا خودش حافظ منه. من نیازی به خیابونهای زیبا و تمیز ندارم. چون قراره توی بهشت جایی قدم بزنم که از جوهاش شیر کاکائو رد میشه. برنامه های تلویزیون من سراسر مفیده چون تماما داره آموزش میده که تو باید بری بهشت و راه دیگه ای هم نداری.

اما کور خوندی من قول میدم برم جهنم. و مطمئنم که توی جهنم کلی بهم خوش میگذره. از بهشت هم متنفرم. از اون بهشتی که تو توصیفش میکنی بیزارم. جهنم هر ایرادی داشته باشه دست کم توش گوسفند زندگی نمیکنه!

/ 8 نظر / 12 بازدید
Lizzy

اصل جهنم که میگن همینجاس . هواش پر از سربه . میوه و سبزیجاتش با آب فاضلاب انسانی رشد میکنه و هپاتیت و بیماری انگلی بوجود میاره.آب آشامیدنیش هم که در صد بالای نیترات داره. مردمم که زنده زنده میخوان همدیگرو قورت بدن. دیگه جهنم واسه ما بهشته[تایید]

سبحان

ایرانیه میمیره میره اون دنیا. نکیرو منکیر میان پیشش میگن گناه کردی میگه آره.کردم. آمادم ببرینم جهنم. نکیر و منکیر میگن پس فکردی از قبلا کجا بودی؟؟؟!!!

موسيو

آخ گفتي. انقده حال ميده جهنم. برنامه اين هفته كاباره شوفاژخونه جهنم: شبي با هايده. چه حالي بكنيم اونجا.

سندباد

آره به قول دوستان ماها دنیا و آخرتمون عوض شده ! منم دیروز دوباره داشتم به این فکر می کردم که هرچیزی منظم و با حساب کتابش زیباست و ارزش تجربه کردن داره ، حتی اگه برای به دست آوردنش سختی بکشیم . نه این که بابت یه چیز کم ارزش ، وقت و پول و جونمونو بدیم !

رایان

[نیشخند]

corona

براوو! [خنده] منم ميام [چشمک]

آره درست می گی شاید خیلی ها بره وار خوبن (ارزشی نداره) ولی می شه خوب بود غیر بره وار. یه چیز دیگه، به نظرت چیزی بدتر از گوسفند وجود نداره؟ گرگ، روباه، میمون، ....؟

ای بابا این جا هم که انگار سانسور داره