پروژه 14 ساله

من وقتی 12 سالم بود رفتم یه داروخانه و گوشهام رو سوراخ کردم. یه سوراخ وسط هر نرمه گوش.

سال سوم یا چهارم دبیرستان بودم که تب سوراخ دوم گوش افتاد بین همکلاسیهام. میخواستم برم یک سوراخ دیگه هم توی نرمه گوشم ایجاد کنم اما با خودم گفتم فعلا بیخیال بزار کنکور رو بدم. الان یهو ناکار نشم از درس و زندگی بیافتم! (عجب جون‌دوستی بودم!)

سال اول دانشگاه بودم که تصمیم گرفتم گوشم رو سوراخ دوم بکنم اما نمیدونم چرا با مخالفت مامانم روبرو شدم. من هم کلا موضوع رو به فراموشی سپردم و بیخیال شدم.

تا اینکه دوباره چند وقت پیش رفتم توی فکرش. توی اینترنت گشتم و یه چیزایی درباره عفونت گوش پیدا کردم و ترسیدم و دوباره بیخیال شدم!

اما راستش اینا مربوط به سوراخ کردن گوش در خانه و با سوزن و اینجور چیزها بود نه درمانگاه و پزشک.

به یکی از دوستام گفتم و قرار گذاشتیم که با هم بریم گوشهامون رو سوراخ کنیم اما هربار یه مشکلی پیش میومد و یکیمون وقت نداشت.

 

تا اینکه بالاخره امروز طی یک اقدام انقلابی ساعت 12:45 تا 13:15 ظهر مرخصی گرفتم و رفتم درمانگاه نزدیک شرکت و جناب دکتر برای نرمه گوش راستم با دستگاه و گوشواره استریل یک سوراخ دیگه ایجاد کرد. الان یه دو ساعتی هست که به این آرزو جامه عمل پوشوندم.

 این هم از انجام یک پروژه ناتمام دیگه.

 

پ.ن: مسیو از مخالفان سرسخت سوراخ کردن گوشه. نمیدونم چرا؟

/ 14 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گل ناز

وااای مهندس همه ی پروژه هات اینقدر طول می کشن؟! مبارک باشه به هرحال. من یه خاطره دارم از گوش و اونکه سوراخ اول گوشم که در بچگی ایجاد شده بود به این خاطر که گوشواره دوست نداشتم و نمی تونستم باهاش بخوابم، بدون گوشواره مونده بود و مدام می گرفت برای همین قبل مهمونی ها دردسر داشتم. چند وقت پیش رفتم و همون سوراخ رو دوباره ایجاد کردم و یه گل گوش خیلی ریز وگرد گرفتم برای موندگاری همیشگی توی گوشم تا بتونم باهاش بخوابم... و الان همه چی خوبه! فقط یه قسمت ناراحت کننده داشت و اون اینکه: دکتره بهم گفته بود که تا دو سه هفته گوشواری رو که اون برای سوراخ کردن استفاده کرده بود از گوشم درنیارم و منم همین کار رو کردم اما گوشم دچار عفونت شد و بعدش فهمیدم که بعضی از این گوشوارا که آقایون دکترا استفاده می کنن آلیاژهایی هستن که حاوی نیکل اند و نیکل باعث حساسیت های شدید پوستی میشه...مجبور شدم کلی پماد زنی و مراقبت بعمل بیارم تا خوب شه! شما حواست به این مساله باشه.[چشمک]

آنا

من هیچوقت گوشام سوراخ نبوده..ولی تا دلتون بخواد انواع و اقسام گوشواره هارو دارم..در طرح ها و مدلهای مختلف..اصلا نمیدونم گوشواره تو گوش داشتن چه احساسی داره..همه رو هم مامانم خریده...واسه چی؟ نمیدونم!!!!!

آنا

اتفاقا دوست دارم گوشامو سوراخ کنم ولی کسی هیچی نمیگه...شاید اصلا حواسشون نیست که گوشای من سوراخ نیست!!![نگران]

پرندۀ سنگی

خیلی خوبه که یه پروژۀ ناتمامو بالاخره انجام بدی [دست] منم باید چند تا کارو سرانجام تموم کنم

رایان

اولن مبارکه. دومن انگاری چیه ! [نیشخند] تا جاییکه میدونم حتی سوراخ کنین ولی استفاده نکنین خود به خود پر میشه . سومن. من شدیدا (شدیدا) از گوشواره و تزیینات زنونه خوشم میاد. مخصوصا حلقه بزرگا ! خب خوشگلن. و اتفاقا خیلی از سوراخ دوم گوش مخصوصا بالاتر رو لاله ی گوش خوشم میاد. میشه ترکیب خوشگلی از گوشواره در آورد. چرا که نه؟ پ. ن. در عین حال گوشای دخترمو سوراخ نکردم تا خودش بزرگ شه و برا خودش تصمیم بگیره. قطعا هم بسکه قرتیه سوراخ خواهد کرد شایده هر گوشی دو سه تا!! [قلب]

آنا

چرا همه مخالف بودن؟ [سوال]

رها

ببخشید بی ادبی تفسیر بشه! اگه دوست داشتی حذفش کن! به نظر من سوراخ کمتر زندگی بهتر!

رها

در مورد موسیو باید بگم که این مخالفتش به این دلیله که تورو همونطور که هستی دوستت داره! طبیعی و بی پیرایه! پس برو حالشو ببر!

ارام

مبارکه راستش منم الان چند ساله میخوام برم اینکارو بکنم ولی مثل تو هر بار یه اتفاقی میافته نمیشه.[لبخند]