اگر با جسم خود مشکل دارید......

با این کفشها قد شما به صورت نامحسوس تا 10 سانتیمتر افزایش میباید.

با گن دو تکه شما 3 الی 4 سایز لاغرتر میشوید.

با این ماسماسک بینی شما آب میشود و نیازی به جراحی بینی ندارید.

اگر از تتوی خود ناراضی هستید با این محلول تتو را پاک کنید.

 

وقتی پای صحبت دوستام میشینم تقریبا همه شون از ظاهرشون ناراضی هستند. یکی میگه بینی من زشته. اون یکی که بینیش رو عمل کرده. میگه دماغمو دوست ندارم. یکی دیگه میگه چشمهام بیحالته. اون یکی میگه پوستم بدرنگه. یکی دیگه میگه این ور ابروم کچله.... تقریبا همه شون هم متفق القول هستند که بدعکسند! اکثرا هم فکر میکنند کوتوله هستند و نیاز به کفش با یک متر پاشنه و لژ دارند. انگار آدم قد کوتاه حق حیات نداره. خودم هم البته دوست دارم پنج کیلویی لاغر بشم.

واقعا چرا اینقدر ما با ظاهر خودمون مشکل داریم؟

/ 6 نظر / 4 بازدید
corona

کمبود اعتماد به نفس، در اثر برنامه آموزشي غلط و جهت دار. ما در سيستم آموزشي اي تعليم ديديم که يه معلم جلو مي ايسته و به سي نفر دانش آموز ميگه که "نميدانند" و "او بايد بهشان نمره تاييد بده". در خانواده و جامعه هم اونقدرا شانس بالايي نيست. به همين ترتيب از شخصيتمون هيچي نميمونه (بلانسبت شما و بنده) به جز وزن و قد و هيکل و رنگ پوست!

رایان

خدا در یه چیز نتونسته کسی رو راضی کنه و در یک چیز هیچ ناراضی وجود نداره: 1- کسی از ظاهر خودش رضایت نداره. ملکه ی زیبایی هم بره جلو آینه میگه اینجام اینطوری بود بهتر بود! 2- کسی رو در تمام دنیا نمیابی که بابت فهم و شعورش بگه کم داره! [نیشخند]

Lizzy

چون تحت تاثیر فیلم ها هستیم. تو دنیای سینما آدمها خوش قیافه قد بلند و خوش هیکلن. مردم به مرور معیارهای زیبایی رو همون ویژگی هایی می بینند که هنرپیشه های هالیوودی دارند. و دوست دارن شبیه اونها باشن و چون نیستن احساس نارضایتی می کنن.

hell lord

به نظرم به دلیل تربیت نا صحیح در کودکی هست، و جو خود جامعه... نمیدونم والا، من هم زیاد عیب میزارم رو خودم.

سندباد

برای اینکه یادمون رفته با باطنمون مشکل داریم ! کلا بی توجهی به بعضی چیزا لازمه ش توجه به چیزای دیگه س . حالا برای هر آدمی این قضیه یه جوره .. یا حتی برای یه آدم در دوره های مختلف زندگی ش هم این قضیه متفاوته . من خودم دوره ای داشتم توی زندگی م که به خاطر مشغولیات شیرین و جذاب اون دوره واقعا به ظاهرم بی توجه بودم و فقط سعی می کردم تمیز و مرتب باشم ..

دختر زشت

چون خیلی وقتا بر اساس ظاهرمون در مورد ما قضاوت می شه. خیلی وقتا یه آدم زیباتر فقط به خاطر زیباییش یه موقعیت بهتر به دست میاره و با همون موقعیتی که بخاطر زیباییش بدست آورده دیگه خدا رو بنده نیست...