عجله توام با خستگی

چند وقتیه شدیدا خسته هستم.

البته یک هفته است که سرما خوردم و با وجود دوا و دکتر و درمان گیاهی و شیمیایی، بهبود زیادی حاصل نشده. این مریضی هم توی خستگیم بی تاثیر نیست.

نمیدونم من پیر شدم یا ویروسها قوی شدند؟ خلاصه یه چیزی این وسط تغییر کرده.

 

مثل همیشه هر شب برنامه فردام رو مینویسم.

فردا موقع اجرا که میرسه همه‌اش کارای جنبی پیش میاد. کارهای بیفایده که تمامش هم مربوط به شرکته و فقط باعث خستگی و کمبود وقت میشه و هیچ نتیجه‌ای به دست نمیاد. مثل بیشتر کارها تو این کشور فقط به اتلاف وقت ختم میشه. برای این کارهای بیمعنی هم همش عجله وجود داره.

انگار روی یک دریا به عمق دو سانتیمتر مشغول دویدن هستم.

دلم میخواد وسط یه دریای عمیق غوطه‌ور بشم و با خیال راحت شنا کنم.

/ 6 نظر / 31 بازدید
دانلود سريال

سلام. خسته نباشي. دوست داشتي سريال و فيلم جديد دانلود کني يه سري به سايت ما بزن. بيش از 400 عنوان سريال و بيشتر از 4 ترابايت فيلم داريم تو سايت. موفق باشي [قلب]

nima

ایول خیلی خوبه

helen

وبت خیلی قشنگه خیلی خوشم اومد ازش ایشالا موفق بشی [گل]

corona

دقيقن همينطوره. و ميدوني چرا؟ براي اينکه هم کارفرما و هم مدير اون شرکت "مجری" فقط توو همچين فضاي گل آلود و بي برنامه اي ميتونن شناگرهاي خوبي باشن. به محض اينکه فضا clear و منطقي باشه، اين حضرات کلن باير بروند بنشينند وَر دل مامان جونشون و حرفي براي گفتن نخواهند داشت. پس تمام تلاششون رو ميکنن که اوضاع همينجوري پيش بره [اوه]

فاطمه صبا سفید

با این که نفهمیدم چی گفتی ولی بیگ لایک! [نیشخند] منم خسته م سوسن جان! روی پیغام گیر تلفنم ضبط کردم هستم ولی خستم! باور کن خیلی خسته م! همه ش کار و کار و کار! البته یه کمی هم این وسط مسط ها درس هم می خونم!

صبا

کاملا درک می کنم ... از هر نظر