سندروم خرید اینترنتی

نمیدونم این چه جور بیماریه که من دارم.

یکی از دوستهام هست که کیف چرمی میدوزه. اگه این کیفها رو توی ویترین مغازه ببینم شاید خوشم بیاد ولی نمیرم بخرمش. ولی وقتی دوستم عکس این کیفها رو با ایمیل برام میفرسته فورا دست و پام شل میشه و با وجود داشتن ده دوازده تا کیف باز هم اینترنتی سفارش میدم برام بدوزه. بعد از سفارش خودم با خودم دعوام میشه.        

همینجوری حوصله خرید ندارم. اصلا از هر چی پاساژ و مرکز خریده بدم میاد. ولی گاهی که برای سرگرمی میرم توی سایت efeh.com اون وقته که بدون دلیل شروع میکنم به سفارش چیزایی که اصلا لازم ندارم. اما احساس میکنم اگه سفارش ندم انگار یه چیزی توی زندگیم کمه!  

دیروز هم دوباره رفتم توی این سایت لعنتی و اگه بگم چه چیزایی سفارش دادم مسخره ام میکنید.

جوراب. کتاب درمان بیخوابی. آینه کیفی. کتاب طب گیاهی. و....

همش شد 25 تومن.

امروز برام میاد دم شرکت. احساس پشیمونی میکنم اما دلم هم نمیاد سفارشم رو پس بگیرم. چرا؟

 

 

 

پی نوشت: ساعت 12 سفارشهام رو آورد. الان باید با یک کوله پشتی پر از جوراب ریمل آینه کتاب گوشواره تیتانیوم و چند تا کاتالوگ تبلیغ برم خونه.

/ 6 نظر / 4 بازدید
محبت

سلام.وبلاگ زیبایی دارین.موفق باشین.میشه لطف کنی به وبلاگم بیای و روی +1 کلیک کنی.یه مسابقست.ممنونم مهربون

رها

یک مرد 2000 هزار تومان برای یک جنس 1000 تومانی مورد نیازش می پردازد. یک زن 1000 تومان برای یک جنس 2000 تومانی که نیازی به آن ندارد می پردازد. حالا دیدی راسته!!!

عاطفه

[چشمک] من که تا حالا خرید اینترنتی نکردم، چون خیلی اعتماد ندارم راستش

بهاره

من اعتماد ندارم به خیلی از این سایتا یکی دوبار که سی دی خریدم خراب از آب در آمده. ولی چند باری کتاب خریدم ایترنتی...واقعا وقتی بسته می رسه در خونه انگار یه هیجان خاصی داره...[نیشخند]

رایان

والا من یکی دوباری برحسب عکس جنس خرید کردم و بدجوری کلاه سرم رفته. چیزی که نمیشناسم دیگه سفارش نمیدم ولی خرید اینترنتی چیزی که میشناسم و فروشگاه و آدرس درستی داره خیلی هم خوبه. بگذریم از اینکه شما بیشتر برا تفریح اینکارو میکنی.

موسيو

هه هه هه پس بگو اون چيزايي كه خريده بودي رو از اون سايته خريده بودي. من رو باش كه دچار تناقض فلسفي شده بودم كه اين عيال سركار كه اصلا حال خريد نداره اين همه چيزاي مختلف كه اصلا ربطي به هم ندارن رو از كجاها خريده. تازه فهميدم جريان چي بوده و روده بر شدم از خنده