شترمرغ

قشر عظیمی توی کشور ما در حال رشد هستند که اصلا تکلیفشون با خودشون روشن نیست. از یه طرف پا میشن میرن مکه. لباس احرام میپوشند با حجاب کامل. بعد از اون طرف سفر تایلند که پیش میاد میبینی با آستین حلقه ای کنار دریا رفته عکس گرفته گذاشته تو فیس بوک. اسم بچه شو میزاره محمد سیاوش یا سید کامبیز.

حالا این چیزا مهم نیست.

مشکل از اونجایی شروع میشه که دیگه از یه طرف اون آدمی رو که اسم بچه اش رو میزاره رقیه و سفرش به مشهد و کربلا محدود شده رو آدم نمیدونند. از یه طرف دیگه هم آبشون با اون کسی که کلا با مذهب بای بای کرده، توی یه جو نمیره.

البته هممون توی این کشور داریم همدیگه رو چپ چپ نگاه میکنیم. ولی این جماعت جدید دیگه خیلی نوبر هستند. از یه طرف خودشون رو بالاتر از قشر مذهبی میدونند و مسخره شون میکنند. از یه طرف دیگه از طایفه روشنفکر هم خودشون رو دور میدونند ولی زور هم میزنند که یه جورایی شبیه به اونا بشند.

یه قشر جدید ساختند. معلوم نیست شترند یا مرغند.

/ 9 نظر / 4 بازدید
پرندۀ سنگی

خوبه دیگه وسط اون دوتا قشرن ، همیشه هم چیزای وسطی از همه بهترن [لبخند]

corona

اسم بامزه اي روشون گذاشتي : شترمرغ! [خنده] عحيب نيست اگر بگم دوروبر من هم چندتايي شترمرغ هست. [دلقک] پريروزا بابام به عموي يکيشون که همينجورياس ميگفت : / اين برادرزاده شما بهتر نبود براي حج ميرفتن جزاير قناري؟ / [قهقهه]

رها

شترمرغ دارای محصولاتی فراوان و پرارزش بوده و با داشتن راندمان اقتصادی بالا و سازگاری با شرایط نامساعد بیابانی به شدت مورد توجه قرار گرفته است به گونه ای که بسیاری از صاحب نظران و کارشناسان از شترمرغ به عنوان دام آینده در بسیاری از مناطق نام می برند. شترمرغ ها عمری طولانی دارند که اغلب به ۵۰ تا ۶۰ سال می رسد و در صورت مدیریت صحیح تا ۴۰ سال تولید اقتصادی و کاملاً مقرون به صرفه خواهند داشت که تضمین کننده سود بسیار عالی و درازمدت برای پرورش دهندگان آنها است.

Hell Lord

هممون قاطی کردیم! [ابله]

سيمين

:)))))

آنا

پس چرا پست رفع خستگی رو رمزی کردی؟ [گریه]

رایان

دلیلش خداست. وقتی به تعداد هر ادمی خدا وجود داره!! همین میشه. هروقت برا خدا ایزو صادر شد مطمئن باش وضع درست میشه! [مغرور]

رایان

احتمالا وقتی که دیگه کاربردی نداره! [نیشخند]