قانون جذب

شدیدا به قانون جذب ایمان پیدا کردم

چند روز پیش داشتم به شیشه عطرم نگاه میکردم دیدم نصفه است. به خودم گفتم ای بابا حالا وقتی این تموم بشه دوباره باید یه عالم پول عطر بدم. بعدش گفتم بیخیال حالا کو تا این تموم بشه تا اون وقت هم خدا بزرگه.. دیگه هم بهش فکر نکردم و چیزی هم به کسی نگفتم. تا اینکه دیشب خواهرم برای تولدم یه عطر بهم کادو داد!

باز هم چند روز پیش به خودم میگفتم برم از بزازی یه پارچه پشمی خاکستری طرحدار غیر چهارخونه بگیرم برای زمستون یه دامن بدوزم. ولی هر روز وقت نمیکردم. تا اینکه روز سه شنبه یکی از همکارام بهم یه پارچه خاکستری طرحدار غیر چهارخونه هدیه داد!

یه چند وقتی بود اساسی رفته بودم توی فکر "پندارنیک، گفتارنیک، کردار نیک" زرتشت و حسابی فکرمو مشغول کرده بود. یکی از کادوهای تولدی که یکی از دوستام بهم داد کتابی بود به نام "گفتار نیک"

مساله جالب اینه که من اصلا درباره هیچ کدوم از این فکرام حرف نزده بودم.

 

 

/ 6 نظر / 4 بازدید
سهراب عابدی

خوش به حالت..... تا حالا به اکانت 2mb اي دي اس ال براي ده سال بدون محدوديت و رايگان فكر كردي؟؟؟ شايد فردا از شاتل بات تماس بگيرن!!!![چشمک]

آدام

سلام چه حیف که دختر قانعی هستی!!! و به چیزایی مثل پنت هاوس و بی ام دبلیوی مدل نمیدونم چی چی فکر نمیکنی[چشمک] من که هر وقت از این فکرها میکنم یه دفعه ازخواب میپرم!!!

فرناز

اون پست بین خودم و خدای خودم هم مربوط به همین قانون جذب بود. اول شهریور یک دوربین کانن را دست یک نفر دیدم خیلی از مدلش خوشم اومد. بعد یک نفر همین یک هفته پیش عین همون دوربین را از ژاپن برام آورده. یعنی همین جوری مات و متحیر مونده بودم.

بهاره

وسوسه شدم یه کم از این قانون استفاده کنم![متفکر]

Hell Lord

[متفکر]راستش...به این که تا حدودی اعتقاد دارم..اما هنور باور خودم نشده

شيدا

كاملاً‌ به اين حرف شما اعتقاد دارم. من هم پارسال يه عطر با مارك جورجيا آراماني با نام آرماني كد گرفته بودم كه بوش عاليه اوايل امسال يه نگاهي بهش كردم و گفتم واي اگه اين تموم بشه باز بايد يه عالمه پول عطر بدم [ناراحت] تا اينكه تولدم كه خرداد ماه بود يه عطر درست با مارك آرماني با نام آرماني مانيا هديه گرفتم تازه عطر خودم 80ميل بود ولي ايني كه هديه گرفتم 100 است [لبخند] واي نميدوني از خوشحالي در حال تركيدن بودم[خجالت]