شب عید ما رو بگو

شرکت ما هر سال شب عید یه بسته آجیل و یه ظرف بزرگ شیرینی ریز به همه میداد.

از حق نگذریم همیشه هم شیرینیش درجه یکه هم آجیلش. هر دو رو از بهترین مغازه های تهران میخرند.

تا پارسال هر وقت که این دو تا قلم رو میدادند یه سری که چیزی نمیگفتند اما یه تعداد زیادی شروع میکردند به غرغر کردن : "اصلا شیرینیش خوب نیست. باز رفتند از ته بازار  آجیل مزخرف خریدند. یه ذره شیرینی که بیشتر ندادند. این چیه دیگه؟ آجیلش همش تخمه است. این مغازه اصلا این شیرینیهای عیدش خوب نیست فقط کیکهاش خوبه."    و از این حرفها... لازمه بگم توی آجیلش تنها چیزی که زیاد نیست تخمه است.

فکر کنم هدفشون از ایراد گرفتن الکی این بود که بگن ما خیلی های‌کلاسیم و از این شیرینی و آجیلها خوشمون نمیاد! یه جورایی هم میخواستند بگن ما از کیکهای اون مغازهه خوردیم و نخورده نیستیم!

حالا امسال حرفش هست که به دلیل بی‌پولی، شرکت ممکنه شیرینی و آجیل نده. البته فقط حرفش هست و امیدوارم شایعه باشه. حالا همه دارند میگن :"ای واااای با این گرونی چیکار کنیم؟ شیرینی و آجیل چه جوری بخریم؟"

جونت بالا بیاد. اون موقع که ناشکری میکردی باید اینجاش رو هم میدیدی.

 

/ 12 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آمفوتریسین بی

یه عده از آدما همیشه در حال غر زدن هستن فکر می کنی تو آجیلایی که امسال بهتون میدن پسته هم هست؟؟؟[نیشخند]

آنا

من که اصلا آجیل دوست ندارم...

صبا

دقیقا مردم همین طورن که می گی [نیشخند]

فرناز ( گاز نگیر)

پول 5 کیلو برنج و 3 کیلو مرغ و 2 کیلو شیرینی و ... را به ما گفتند خودتون حساب کنید چقدر میشه . ما هم یک خرده گرون حساب کردیم معادلش ریختند تو کارت خریدمون. اینجوری دیگه کسی هم غر نمی زنه تخمش زیاد بود و شیرینیش کم

corona

اول اینکه قالب بهاری ت مبارک [قلب] جالبه که من هم چند وقته هرچی میخرم همین رنگیه، اصلن انگار به طور ویژه ای این رنگ رو دوست دارم امسال. / دوم : یه عده ای انگار روزگار هر طور بچرخه، بر وفق مرادشون باشه، نباشه، انگار اگر غرغر نکنن، حناق میگیرن! انگار بلد نیستند از چیزی لذت ببرند. همین خوبشونه که ضد حال اینجوری بخورن تا دنیا دستشون بیاد.

آنا

این خط آخر تقدیم به همه همکارای بی کلاس من که ادعای با کلاسی داشتن. [شیطان]

آنا

مایع ظرفشویی هستم...بیا اینم دستام..[وحشتناک]

آسان رنک

سلام شما ميتوانيد با استفاده از سيستم پر قدرت ما بازديد و آمار سايت خود را به چند هزار در روز برسانيد افراد آنلاين خود را به شکل کاملا رويايي افزايش دهيد رنک و رتبه سايت خود را در گوگل و الکسا افزايش دهيد . همه اين خدمات کاملا رايگان! آسان رنک www.asanrank.ir

گل ناز

آره واقعا. منم نق نق می کردم که از این آدرس میرم بعدش یهو اشتباهی وبلاگم حذف شد!!! [دلشکسته] فعلا منتظر جواب تیم پرشن بلاگ هستم. [چشمک] و سعی می کنم با دید مثبت قضیه بنگرم!

ماهی

امیدوارم شایعات فقط در حد آزمایش الهی باشه برای ناشکرا و امسالم شیرینی بدن[قلب]