رویاهای آویزون
 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

تو کنیز سلطانی حق خودکشی نداری. بخشی از اموال سلطانی. سلطان اگر تصمیم بگیرد جان تو را خواهد گرفت. ما به تو لباسهای نو و زیبا میدهیم. هر روز به حمام میروی و دوره های آموزشی میبینی تا یک زن حرمسرای باادب و هنرمند باشی. (دیالوگ فیلم حریم سلطان ساخته شده از کتاب سلطانه)

شماها کارشناسهای مدیرعامل هستید. نانخور مدیر‌عاملید. باید اوامرش را اطاعت کنید. اگه میگه نامه تایپ کنید بگید چشم. چشمداشت پول هم نداشته باشید اوضاع مالی شرکت خرابه. یه نونی بزنید توی ماست بخورید. ماست هم گرون شده به ما چه. در غیر این صورت اخراج میشید. طی یک ماه باید کل کار رو تحویل بدید و برید. به دربون هم میگم راهتون نده. (معنا و مفهوم دیالوگهای مدیر اعظم در جلسات)

ظاهرا کنیز سلطان سلیمان بودن بهتر از کارشناس این شرکت قزمیت بودنه. کنیز سلطان لباسهای خوشگل و غذای مجانی خوب داره ضمن اینکه دوره‌های آموزشی هنری مجانی هم میبینه و هر وقت دلش خواست میتونه بشینه و گلدوزی و نقاشی کنه. اگه فکر میکنید کنیز بودن شامل یه سری خدمات دیگه هم میشه باید بگم کلا سلطان سلیمان از اون لحاظ کاری به کارش نداره و سرش گرم زن خودشه.

اما اگه کارشناس باشی باید کاهای سخت بکنی کلی از حقوقت رو مالیات بدی. پول غذا با خودته. باید لباس هم بخری. پول آب برق تلفن گاز و... خونه ات رو هر برج باید پرداخت کنی. حرفی از کارانه و مزایا هم که نیست. ضمن اینکه باید هرچی جناب رییس میگه بگی چشم. دوره آموزشی هم در کار نیست.

تازه یه موضوع دیگه. توی این چند روز که تهران تعطیل بود و ما رفتیم شرکت، جناب مدیر عامل خودش نیومد شرکت و رفت به تفریحاتش رسید.

[ ۱۳٩۱/٦/۱۳ ] [ ۱٠:٥٩ ‎ق.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

....
موضوعات وب
 
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب