رویاهای آویزون
 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

چند وقت پیش یک ایمیل به دستم رسید درباره صحبتهایی که بین مهرنوش و فرزاد حسنی در دنیای مجازی رد و بدل شده بود. اون موقع چون کلیپ رو ندیده بودم ایمیل رو سرسری نگاه کردم و بیخیالش شدم. فقط از متن اون ایمیل، کلمات مهرنوش و گل قرمز و چتر سفید یادم موند.

تا اینکه چند وقت پیش در منزل یکی از اقوام وی یکی از کانالهای ماهواره یک خواننده با گل قرمز قرمز و چتر سفید رو دیدم و یاد اون ایمیل کذایی افتادم.

دیشب از اینترنت اون کلیپ رو دانلود کردم. من هیچ وقت از موسیقی پاپ زیاد خوشم نیومده. شاید چند تا دونه از آهنگهای پاپ که بهشون علاقه مندم کمتر از پنج تا باشه ولی این آهنگ منو گرفت و خوشم اومد.

همون ایمیل و حرفهای فرزاد حسنی باعث شد خیلی به ظاهر مهرنوش دقت کنم. راستش با هیچ کدوم از معیارهای زیبایی که توی ذهنمه تطابق نداشت. طبق اون معیارها زن لاغر و باریک با موهای بلند و افشون (رنگش مهم نیست) پوست سفید وددماغ کوچولو به نظرم خوشگله. این خانوم هیچ کدوم از اینا رو نداشت ولی نمیدونم چرا ظاهرش به دلم نشست. هر چی با خودم فکر کردم نفهمیدم چرا. آخرش به این نتیجه رسیدم که کلا معیارهام برای زیبایی اکتسابیه و از فیلما و تبلیغات به دست آوردم. و اون چیزی که توی دلمه یه چیز دیگه است. درک زیبایی یه حسه و معیار خاصی نداره. مخصوصا زیبایی چهره و ظاهر انسان.

یادمه وقتی خواهرم میخواست برای بچه اش پرستار بگیره دوست داشت خانم "ش" که پیش یکی از فامیلا کار میکرد رو استخدام کنه. من بهش گفتم خانم "ش" قیافه اش خیلی زشته. بچه زهره ترک میشه. خواهرم هم گفت بچه که درکش مثل ما نیست. اگه از پرستار خوشش بیاد و دوستش داشته باشه به نظرش زیبا میاد.

 

 

[ ۱۳٩٠/٢/٩ ] [ ۱٢:۳٦ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

....
موضوعات وب
 
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب