رویاهای آویزون
 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

چند وقت پیش یکی از اقوام منو دعوت کرد به  جشن تاسیس در شرکتشون. قرار بود جلسه معرفی شرکت باشه. فعالیت شرکت هم قرار بود درباره حفاظت از پلنگ در حال انقراض ایرانی باشه!!

وقتی با مسیو گل به دست رفتیم به جشن. دیدیم که نه خیر شرکت یه شرکت هرمیه  و با پول بازی میکنند و قراره همه آدمایی که اونجا هستند از جمله من و مسیو پس از مدت کوتاهی پول پارو کنیم.  (تازه فهمیدیم چرا پلنگ ایرانی داره منقرض میشه.)

اگه بهشون میگفتی میگن که همش ضرره. جواب میدادند از ما بپرس سرشاخه ها دارند ماهی شونصد میلیون تومان پول در میارند.

اگه میگفتی میان در اینجا رو تخته میکنند جواب میدادند نه اینا فقط به زلف و کاکل خانوما گیر میدن.

اگه میخواستی بپیچونی و میگفتی که کسی رو نمیشناسم که بیاد زیر شاخه  خودم بشه. میگفتند: اون با من!

نفری یه دونه کتاب "راز" و "حکایت دولت و فرزانگی" هم گرفتند دستشون. حالا انگار اگه به یه چیزی فقط فکر کنند و آرزوشو بکنند میشه. اصلا نیازی به تلاش نیست.

خلاصه آخرش برای اینکه ولمون کنند گفتیم میایم  و بعد از جستجو در اینترنت دیدیم که به به سران شرکت مشابه در آمریکا محاکمه شدندو یه سری دیگه در تایلند در زندان هستند. یه سری در ایران مالباخته شدند. خلاصه پیامک زدیم که دور ما رو خط  بکشید.  بگذریم که فامیلمون هنوز برامون قیافه میگیره که چرا به حرفش گوش نکردیم و عضو هرمشون نشدیم.

حالا چند روز پیش یکی از دوستام زنگ زده و همون حرفها رو در قالب شرکت تولیدکننده محصولات آرایشی بهداشتی اوریف لیم توی گوش من فرو میکنه. حسابی هم امیدوار بود که پولدار میشه. میگم چرا سایت شرکتتون فیلتره. میگه نمیدونم خاک بر سرا چرا فیلترش میکنند.

من که بخیل نیستم ایشالا  پولدار بشه. ولی نفس مساله خیلی جالبه. یه زمانی میگفتند جوهر پولدار شدن کاره حالا میگن بخور و بخواب و پولدار شو.

 

 

 

[ ۱۳۸٩/۳/٢٩ ] [ ۳:٠۳ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

....
موضوعات وب
 
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب