رویاهای آویزون
 
نويسندگان
لینک دوستان
پيوندهای روزانه

نمیدونم چرا هر وقت بعد از مدتها میزنه و حالم خیلی خوب میشه یکهو یه ضد حال همه چیزو به هم میریزه. حیف از این شب بارونی زیبا

[ ۱۳۸۸/٦/٢٥ ] [ ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]

تولستوی نویسنده‌ای که به نظر من ساده مینویسه ولی فکرهای بزرگی پشت نوشته هاش داره. داستانی داره به نام ایوان ساده‌لوح که توی این داستان مردم یه روستا که رئیسشون ایوان ساده لوحه چیزی از پول نمیدون. اندازه‌ای که لازم دارن کشاورزی میکنند و دور همی میخورند. حتی وقتی شیطان به روستاشون میاد تا با طلا و پول گولشون بزنه کسی بهش اهمیت نمیده فقط چند تا از بچه‌ها چند تا سکه طلا رو به ازای تخم مرغ ازش می‌خرند تا با سکه‌ها بازی کنند.

[ ۱۳۸۸/٦/٢٢ ] [ ۱٠:٢٢ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]

سیاست هیچ وقت برای من جذاب نبوده و نیست. به نظر من، سیاست برخلاف ظاهر پیچیده‌ای که داره خیلی خیلی ساده است فقط ما مثل معمایی که جوابشو نمیدونیم به نظرمون عجیب میاد. از قدیم گفتند معما چو حل گشت آسان شود. به نظر من اون چیزی که عجیب و پیچیده است اینه که چرا بعضی آدمها سادگی این معماها رو متوجه نمیشند. ما آدمها پیچیده فکر میکنیم و سیاستمدارها آدمهای زرنگی هستند که با راههای ساده از پیچیده فکر کردن آدمها استفاده میکنند.

[ ۱۳۸۸/٦/٢٢ ] [ ۱٠:۱٥ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]

سینما چهار دیشب یه فیلم گذاشته بود به اسم "مراقب باش" یا "آگاه باش" . درباره یه بیمار روانی بود که برای کار به خونه مردم میرفت و بدون اینکه آگاه باشه کارهایی میکرد که یادش نمیموند حتی ممکن بود صاحب خونه رو به قتل برسونه. یه روز هم به خونه  یه خانم تنها میره و اون خانم رو تمام روز در خونه حبس میکنه. خانم هم تمام این چند ساعت تلاش میکنه با حرف زدن با اون مرد آرومش کنه و نذاره که بکشدش.  فیلمش استرس خیلی زیادی به آدم وارد میکرد اما چیزی که برای من جالب بود تسلط خانم بر فکر و زبانش بود. خیلی جاها خودم را جای اون زن میذاشتم و فکر میکردم اگه جای اون بودم چی میگفتم. در کل آدم خلاقی بود.

[ ۱۳۸۸/٦/٢۱ ] [ ۳:٢٩ ‎ب.ظ ] [ سوسن سوسن ] [ نظرات () ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

....
موضوعات وب
 
آرشيو مطالب
صفحات دیگر
امکانات وب